MÖBLER / Bord / Lampbord 5028109
nr 502 8109
Lampbord
med låda, ett par, tidigt 1900-tal, rotfanér, (fanérskador)
Utrop:
300 kr
Såld:
2.700 kr
måndag 7 januari 2008
kl 17:28:39
300 kr
400 kr
700 kr
1.200 kr
2.100 kr
6
2.200 kr
7
6
2.600 kr